O firmie

O naszej firmie

Biuro Rachunkowe Iwona Kopertowska z sukcesem działa na lokalnym stołecznym rynku już od 2005 roku. Ten czas pozwolił nam na wyspecjalizowanie się w usługach księgowo – kadrowych na tyle, że świat faktur, akt osobowych, deklaracji podatkowych i innych specjalistycznych ekonomicznych działań nie ma dla nas tajemnic.

Nieustannie się rozwijamy, wzbogacając nasz warsztat pracy o najnowsze programy komputerowe śledzimy nowinki z dziedziny finansów i rachunkowości, by Twoja firma zawsze była na bieżąco ze zmianami w przepisach, których dziś w naszym kraju sporo.

Staramy się być na bieżąco, żebyś Ty już nie musiał! Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. To nic nie kosztuje.

17

Lat na rynku

1000+

Zadowolonych klientów

200

Zrealizowanych projektów

Nie męcz się dłużej ze stosem faktur, rachunków i akt pracowniczych stresując się, że przeoczysz jakiś ważny termin. Dołącz do setek zadowolonych właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy dzięki zewnętrznej obsłudze Biura Rachunkowego takiego jak nasze swój cenny czas mogą poświęcić wyłącznie rozwojowi osobistemu lub firmy, czy też rodzinie.

Nasze biuro rachunkowe zadba o to, żeby wszelkie formalności dotyczące rachunkowości przestaną być powodem Twoich codziennych zmartwień

Jeśli mieszkasz w Warszawie (Bielany) lub okolicach, skontaktuj się z nami w dowolnie wybrany sposób. Odkryj korzyści i zalety współpracy z Biurem Rachunkowym Iwona Kopertowska już teraz.